Archiwa: Promocje

Home / Promocje
MAKIJAŻ W CENACH WOW
Promocja

MAKIJAŻ W CENACH WOW

Rzęsy – pięknie podkręcone. 💛 Cera – idealnie rozświetlona. 💚 Usta – kuszące pięknym kolorem. 🧡 A efekt? WOW! Zawitaj w Hebe, wypełnij swoją kosmetyczkę produktami do makijażu w super cenach i wyglądaj jak milion dolarów. Skusisz się? Oferta obowiązuje: 22.09-05.10.2022 r.

-50% na drugi produkt !
Promocja

-50% na drugi produkt !

Planujesz jesienne zakupy? Przyjdź do Martes Sport i skorzystaj z promocji -50% na drugą rzecz z wybranych kategorii. Dowiedz się więcej: https://sklepmartes.pl/druga-rzecz *Promocja dostępna wyłącznie w sieci sklepów stacjonarnych w całej Polsce. Dotyczy również przecen. Nie dotyczy linii Martes Essentials

Magenta Biznes BEZ LIMITU
Promocja

Magenta Biznes BEZ LIMITU

Magenta Biznes BEZ LIMITU- nowa oferta dla Klientów B2B a w niej Samsung Galaxy S22.Bez limitu prędkości, bez limitu danych, rozmowy bez limitu w Polsce i UE. Oferta obowiązuje do 30.11.2022 r.Zapraszamy do salonów.

Loteria Trefl
Promocja

Loteria Trefl

Kup produkty oznaczone logo Trefl za minimum 39 zł. Odbierz zdrapkę i sprawdź, co wygrałeś. KAŻDA zdrapka wygrywa! UWAGA!Weź udział w losowaniu nagród TYGODNIOWYCH oraz nagród GŁÓWNYCH!Zarejestruj paragon na www.loteriatrefl.pl i WYGRYWAJ!Kupiłeś Trefl za 39 zł, a na sklepie nie ma już zdrapek? To nic! GRAJ DALEJ, rejestrując paragon na stronie www.loteriatrefl.pl!

6 rat GRATIS na każde urządzenie w T-Mobile
Promocja

6 rat GRATIS na każde urządzenie w T-Mobile

Kup abonament z Internetem bez ograniczeń i otrzymaj aż 6 rat za 0 zł na sprzęt! Przyjdź do salonu i porozmawiaj z naszym konsultantem o ofercie. Oferta ważna w dniach: 31.08-12.09.2022 r.

Taniej o wysokość inflacji!
Promocja

Taniej o wysokość inflacji!

Tniemy ceny o wysokość inflacji! Sprawdź RABATY na tysiące wybranych produktów w sklepie RTV Euro AGD!Oferta obowiązuje: 01-09.09.2022 r.

M-CLUB  – aplikacja Martes Sport
Promocja

M-CLUB – aplikacja Martes Sport

M-CLUB, czyli aplikacja Klubu Martes Sport, gdzie Klienci znajdą wybrane produkty w jeszcze lepszej cenie! Skorzystaj już teraz – stacjonarnie lub online: https://bit.ly/2YMQaJYOferta obowiązuje: 25.08.2022 – 21.09.2022 r. lub do wyczerpania zapasów

Promocja -50% na drugi produkt
Promocja

Promocja -50% na drugi produkt

Rodzinne zakupy? Odwiedź Martes Sport i skorzystaj z promocji -50% na drugą rzecz z wybranych kategorii! Kliknij i dowiedz się więcej: https://sklepmartes.pl/druga-rzecz *Promocja dostępna wyłącznie w sieci sklepów stacjonarnych w całej Polsce. Dotyczy również przecen. Nie dotyczy linii Martes Essentials Oferta obowiązuje: 25.08.2022 – 31.12.2022 r.