Promocje: JYSK

Home / JYSK
Black Friday w JYSK zaczyna się w środę
Promocja

Black Friday w JYSK zaczyna się w środę

Black Friday w JYSK zaczyna się w środę 24.11.Przygotuj się już dziś na rabaty do 70% na ponad 2000 artykułów.Zobacz gazetkę z cenami, które będą obowiązywały od środy do wtorku (24-30.11) w sklepach stacjonarnych i w sklepie online.

Weź torbę na rabat!
Promocja

Weź torbę na rabat!

Weź torbę na rabat!Przyjdź z własną torbą na zakupy,a wszystko co w niej znajdziesz kupisz z dodatkowym rabatem 15%.Wielkość torby nie ma znaczenia. Im większa torba, tym więcej zakupów w niej zmieścisz. Promocja łączy się z innymi, więc dotyczy również artykułów w już obniżonych cenach.Jeśli zapomnisz torby możesz kupić w JYSK jedną z wielorazowych toreb,...

W Jysk 15% rabatu !!
Promocja

W Jysk 15% rabatu !!

Wybierasz się na zakupy? Weź ze sobą największą torbę jaką masz!Akcja promocyjna łączy się z innymi, więc nawet jeśli wybrany przez Ciebie produkt ma już obniżoną cenę, to w czwartek, piątek i sobotę kupisz go jeszcze taniej!Rabat dotyczy wszystkich artykułów, które zmieszczą się w torbie, również tych, które mają logo Zawsze Niska Cena.

JYSK mamy podwójne rabaty!
Promocja

JYSK mamy podwójne rabaty!

W tym tygodniu w JYSK Polska mamy podwójne rabaty!Od środy do niedzieli wszystkie* artykuły tylko online kupisz z rabatem 20-50%.Koniecznie weź ze sobą torbę na zakupy do JYSK!W dniach 24-26.06 na wszystko, co w niej zmieścisz dostaniesz dodatkowy rabat.Promocja łączy się z innymi rabatami.*nie dotyczy artykułów oznaczonych logo Zawsze Niska Cena.

Psst … już jest Letnia Wyprzedaż!
Promocja

Psst … już jest Letnia Wyprzedaż!

Już są wyprzedażowe ceny w JYSK Polska Oficjalnie wyprzedaż zaczyna się w środę, ale my już dziś o tym wiemy wcześniej! Liczba artykułów w cenach wyprzedażowych jest ograniczona, więc pośpiesz się, zanim o wyprzedaży dowiedzą się inni!

Nie prześpij rabatów do 60%!
Promocja

Nie prześpij rabatów do 60%!

Nie prześpij tej promocji! Wybrane artykuły do sypialni kupisz z rabatem do 60%! A wśród nich znajduje się duży wybór materacy, kołder i poduszek, poduszek specjalistycznych oraz kompletów pościeli. Zarezerwuj online i odbierz w sklepie JYSK Polska.