Godziny otwarcia

Poniedziałek-Sobota: 10:00-20:00
Niedziela handlowa: 11:00-18:00

Dane kontaktowe

Strona internetowa

Media społecznościowe

Oliver

Firma Oliver zajmuje się projektowaniem i wytwarzaniem modnych koszul męskich. Proponujemy zarówno wersje klasyczne typu regular, jak i slim, z kołnierzykiem typu Kent, włoskim, z długim i krótkim rękawem. Jako Polski, Lubelski producent podążamy za aktualnymi trendami ze świata mody, dzięki czemu oferowane przez nas koszule męskie idealnie odzwierciedlają nowoczesne wzornictwo i krawiectwo oraz cieszące się największym uznaniem fasony.

Wszystkie nasze produkty są nowe i objęte gwarancją. Ofertę naszych wyrobów kierujemy do klientów indywidualnych oraz firm. Działamy zarówno jako sklep internetowy, jak i hurtownia koszul męskich, zapewniając atrakcyjne ceny i liczne akcje promocyjne. Posiadamy w województwie lubelskim łącznie 6 sklepów firmowych z całą galanterią męską, które znajdują się w Świdniku, Łęcznej, Krasnymstawie oraz 2 w Lublinie galeria Olimp oraz sklep przy ulicy Lubartowskiej.

W sklepach oferujemy galanterię męską od bielizny po przez koszule, garnitury, spodnie, marynarki, swetry, aż do okryć wierzchnich kurtek, płaszczy. Oferta sklepu jest przemyślana pod kątem klientów reprezentujących każde pokolenie. Dzięki usługom takich jak szycie koszul na miarę, chcemy zachęcić również młodszych Panów do zakupu, co również może stanowić duży atut dla klientów z większym doświadczeniem życiowym.